Європейський університет м.Рівне вул.Київська 64-б
0362-62-04-75
postmaster@rivne.e-u.in.ua


       
Історична довідка

 

 

Рівненська філія Європейського університету (до 16.08.2004 року – Відокремлений підрозділ Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу), створена під керівництвом д.т.н. Лустюка Миколи Григоровича (директор філії до серпня 2013р.) у 1998 році і є одним з перших відокремлених підрозділів університету. Поштова адреса: м. Рівне вул. Київська, 64б. eufimb@rv.ua.net, postmaster@rivne.e-u.in.ua
Ліцензія серія АЕ № 636134 від 15.04.2015р. Сертифікат про акредитацію серія PI-IV № 1100373 від 05.10.2010р.

 

Рівненська філія Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» - надає освітні послуги згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки України щодо надання освітніх послуг навчальними закладами пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра, спеціаліста. Університет є багатопрофільним вищим навчальним закладом в якому готують управлінські, наукові та науково-педагогічні кадри. Філія здійснює підготовку фахівців за 4 галузями знань: культура, економіка і підприємництво, менеджмент і адміністрування, інформатика та обчислювальна техніка та за 6 напрямами підготовки.

 

З часу заснування філія досягла високих результатів з організації і проведення навчального процесу, бере активну участь в освітньо-науковому, культурно-мистецькому та громадсько-політичному житті Рівного та Рівненської області, керуючись принципами співпраці та пріоритетності інтересів громади.

 

У філії постійно проводиться робота з оновлення комп’ютерного забезпечення, розширення комп’ютерної бази. Практично кожен працівник та студент філії має доступ до роботи в Інтернеті.

 

Професорсько-викладацький склад, який проводить підготовку фахівців у відповідності до робочих навчальних планів, має науково-педагогічну кваліфікацію, яка відповідає дисциплінам, що вони викладають.
Кадрова політика філії спрямована на підготовку власних кваліфікованих кадрів.

 

Головний ВУЗ у Києві

Завітайте на сайт головного ВУЗу Європейського університету!

 

Дізнайтесь багато нового та цікавого про нашу Європейську сім'ю!
 
 
Фотогалерея

Світлини фотогалереї познайомлять Вас з нашим цікавим, різноманітним студентським життям.

Приємного перегляду!
 
 
 
  Copyrights © Л-Ч МА. All Rights Reserved. Головна   |   Абітурієнту   |   Студенту   |   Новини   |   ВУЗ   |   Кафедри   |   Контакти