Європейський університет м.Рівне вул.Київська 64-б
0362-62-04-75
postmaster@rivne.e-u.in.ua


       
Напрями підготовки та спеціальності

 

 

 

 

Шановні абітурієнти та батьки!!!

 

    Рівненська філія Європейского університету, навчальний заклад що акредитований за IV рівнем, пропонує здобути освіту за широким вибором різних престижних спеціальностей, які серйозно знадобляться в житті кожному, хто навчатиметься в нашому університеті. Поряд з дипломом державного зразка видається також диплом європейського зразка, який визнаний в усіх країнах, що підписали Болонську конвенцію. За 20 років наш університет підготував 8000 висококваліфікованих спеціалістів, які отримали дипломи державного зразка. Наші випускники працюють в усіх областях України, м. Києві. Вони очолюють районні, міські держадміністрації, є керівниками структур податкової служби та банків. Серед них відомі в Україні та за кордоном підприємці, науковці, педагоги, викладачі вищих навчальних закладів, а також ті, хто захистив кандидатські дисертації в різних галузях науки.

    В університеті навчальний процес забезпечують професори, доктори наук, академіки галузевих і міжнародних академій, кандидати наук та доценти.

   

 

З повагою адміністрація Рівненської філії Європейського університету.

 

 

Дипломи

Після завершення навчання наші студенти отримують диплом бакалавра чи магістра державного зразка!

 

 
 
Фотогалерея

Світлини фотогалереї познайомлять Вас з нашим цікавим, різноманітним студентським життям.

Приємного перегляду!
 
 
 
  Copyrights © Л-Ч МА. All Rights Reserved. Головна   |   Абітурієнту   |   Студенту   |   Новини   |   ВУЗ   |   Кафедри   |   Контакти